Ждем вас по адресу:

viknadveri.kiev.ua       "OКНА ДВЕРИ СТОЛИЦЫ НА ХАРЬКОВСКОM"       viknadveri.kiev.ua
   

г. Киев Харьковское шоссе 56 

e-mail:  viknastol@mail.ru   

тел/факс (044) 537-34-21

моб. (067) 657-05-44

моб. (067) 231-26-85

Время работы: Пн-Пт 10.00-18.00 Сб. до 15.00  

 Новости сайта

Чому саме дерев'яні вікна

                          Чому саме дерев'яні вікна

 

Натуральна деревина має багато переваг перед штучними матеріалами - високу міцність, низькі звуко - і теплопровідність, морозостійкість.

 

Говорячи «дерев'яні вікна», ми маємо на увазі вікна з дерев'яними профілями.

Дерев'яні вікна старого зразка ми пам'ятаємо за масою проблем: погана звукоізоляція, примітивна фурнітура, нещільні стики, які треба було герметизувати на зиму ...

Сьогодні вікна з дерев'яними профілями поєднують в собі красу і чарівність натурального дерева і нові технології, які дозволяють виробляти ці вікна зі зручною сучасною фурнітурою, склопакетами, відкривати стулки вікон в будь-якому напрямку і т.п.

 

Чому саме дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна, випущені на сучасних автоматизованих підприємствах, мають гарантію стабільно високої якості, тому що всі етапи їх виробництва, починаючи від сушки пиломатеріалів і закінчуючи фарбуванням виробів, знаходяться під жорстким контролем.

 

За рахунок застосування прогресивних, екологічно чистих методів обробки деревини дерев'яні вікна мають довгий термін служби, догляд за ними спрощено.

 

 

 

 

Дерев'яні вікна в інтер'єрі

Дерев'яні вікна поєднуються з дерев'яними ж дверима, паркетом, меблями. Нарівні з іншими предметами інтер'єру дерев'яні вікна створюють затишок і неповторну атмосферу в будинку.

 

Дерев'яні вікна відрізняються різноманітністю форм. Вони можуть бути як стандартними, так і оригінальними - круглими, еліпсоподібними, арочними.

 

Сучасні дерев'яні вікна - це не тільки стиль, але і комфорт, надійність:

дерев'яні вікна - це запорука оптимальної вологості, оскільки деревина стабілізує режим вологості краще, ніж інші матеріали;

дерев'яні вікна стійкі до температурних коливань від -40 ° C до +40 ° C;

дерев'яні вікна не тільки, як кажуть, дихають, але є своєрідним фільтром, який не пропускає пил.

 

Крім того, дерев'яні вікна незамінні при ремонтних і реставраційних роботах, адже жоден архітектор не допустить, щоб у 200-літньому особняку - пам'ятнику архітектури були встановлені пластикові вікна.

 

  КАТАЛОГ ДЕРЕВЯННЫХ ОКОН


10.08.2011 14:24

Вернуться назад | Читать все новости

Error: Cache dir: Permission denied!

Site - webfabrika ????.ua - ???????????? ??????????? ????, ??????, ??????????, ??????? ??????? ??????? ? ????? ?? ?????? ????? ?????????? ??????? ??????????? ????????????
   
 
????????? ????? ????   ???? ??????