Вентиляция для дома заказать . Мотоблоки в Украине осуществит sevat.com.ua. 
Ждем вас по адресу:

 
Салон-магазин "Окна Двери Столицы" 
г. Киев, Харьковское шоссе, 56 
тел/факс (044) 537-34-21  
моб. (067) 657-05-44
моб. (067) 231-26-85 
Время работы: Пн-Сб 10.00 -18.00
          По вопросам согласования- без выходных
 
       userfiles/DSC05294.JPG                   userfiles/DSC05299.JPG                userfiles/DSC05287(2).jpg

 Новости сайта

Кожному покупцю дерев'яних вікон - ЗНИЖКА 10%

КОЖНОМУ ПОКУПЦЮ ЗНИЖКА 10%

Чому вікна дерев'яні ?

Дерев'яні вікна мають багато переваг. Крім основних функцій захисту приміщення від зовнішніх впливів, дерев'яні вікна також як і дерев'яні меблі, створюють атмосферу затишку, що можливо тільки при використанні традиційних, натуральних матеріалів, перевірених століттями. І дійсно, одним з найвагоміших аргументів на стороні дерев'яних вікон - естетичні якості. Дерев'яні вікна чудово поєднуються з паркетом і меблями, містять в собі сучасну функціональність і класичну вишуканість. Варто пам'ятати про те, що вікна - це «очі дому»: від того, як вони виглядатимуть, багато в чому залежить загальне враження від інтер'єру будинку. До дерев'яних вікон ми звикли, ми захоплюємося різноманітністю і красою їх форм у старих будівлях, але і довгий час змушені були миритися з їх технічною недосконалістю. Всі добре знають проблеми із старими дерев'яними вікнами: нещільність стиків, які взимку необхідно було заклеювати, дуже погана звукоізоляція, неякісна фурнітура, необхідність часто проводити косметичний ремонт та ін Але тепер старі дерев'яні вікна змінили сучасні, втілили в собі останні досягнення віконної науки. Сучасні дерев'яні вікна також зберегли живу красу, теплоту дерева, затишок, і в той же час стали звуко-і теплоізоляційними, зі зручною сучасною фурнітурою, яка дозволяє відкривати стулки в будь-якому напрямку. Нові методи обробки деревини збільшили термін служби вікон і спростили догляд за ними. Замість простих шибок з'явилася можливість використовувати склопакети, які набагато покращують технічні характеристики вікна.

Дерево - це матеріал, який використовують у будівництві вже протягом століть, але, в той же час, технологія обробки та підготовки деревини постійно вдосконалюються. Технологія виготовлення вікон також змінилася, сучасні автоматизовані виробництва дозволяють добитися стабільного високої якості та підвищити продуктивність праці. Всі етапи виробництва, від сушіння пиломатеріалів і до фарбування готового виробу, знаходяться під жорстким контролем. Щоб пиломатеріали перетворилися у вікно, вони повинні пройти довгий процес попередньої обробки. Довговічність майбутнього вікна визначається на самому початку його виробництва вибором деревини та її сушкою. Сучасні дерев'яні вікна виготовляють з клеєного тришарового бруса товщиною 78мм, причому дошка для виготовлення бруса проходить сушку в три етапи з подальшою вибраковуванням деревини: видаленням смоляних кишень, сучків. Тільки після цього готову дошку зрощують в брус по довжині і товщині, використовуючи для проклейки спеціальний водовідштовхувальний клей, що робить готові вироби негігроскопічним. Такий клеєний брус має високу міцність і стійкість до погодних умов і механічних деформацій. Можна не сумніватися, що вікно, виготовлене з такого бруса, з плином часу не поведе і не покоробить.

Сучасні дерев'яні вікна мають відмінні технологічними характеристиками. У першу чергу, це низька теплопровідність, що забезпечує комфортні умови в приміщенні в будь-який час року. Не менш важливою властивістю дерев'яних вікон є ремонтопридатність. Дерев'яні вікна забезпечують високу тепло-та звукоізоляцію. Але є у дерева і недоліки. Воно схильне зараження грибковими мікроорганізмами і гниття. Втім, ці недоліки зводяться до мінімуму завдяки сучасним методам обробки деревини, які значно подовжують термін її служби і покращують всі її характеристики. Тому від попередньої обробки дерева залежить, наскільки довго прослужить вікно. На довговічність дерев'яного вікна і на його технічні характеристики може значно вплинути такий етап як сушка деревини. Деревина є природним матеріалом і відповідно всі її властивості закладені самою природою. Як традиційні, так і сучасні методи обробки деревини засновані, передусім, на знанні цих властивостей. Тому ще раз коротко розглянемо переваги і недоліки деревини, як природного матеріалу для виготовлення вікон.

Переваги дерев'яних вікон:
екологічність;
натуральний зовнішній вигляд;
висока міцність;
висока морозостійкість;
низька звуко і теплопровідність;
легкість обробки;
придатність до ремонту.

Сьогодні випускається безліч різних форм і розмірів дерев'яних вікон усіх модифікацій. Фурнітура в сучасних дерев'яних вікнах дозволяє використовувати будь-які варіанти їх відкривання: відкидний, поворотний, поворотно-відкидний і інші. Завдяки використанню ущільнюючих профілів істотно підвищилася звукоізоляція дерев'яних вікон. Як скління застосовується як скло, так і склопакети, які набагато покращують технічні характеристики дерев'яних вікон. Для надійного оберігання дерева від гниття використовуються сучасні пристосування для відводу вологи - водозливи, як правило, виконані з металу. Дерево легко піддається ремонту, покриття дерев'яної поверхні лакофарбовими матеріалами дозволяє легко змінювати колір вікон. Таким чином, догляд за сучасними дерев'яними вікнами не представляє особливих труднощів. Вартість якісних дерев'яних вікон досить висока, що в першу чергу пов'язане з причинами технологічного характеру: великий отбраковкой природної сировини і т.п.

г. Киев, Харьковское шоссе, 56
тел. 8/044/5373421
http://viknadveri.kiev.ua/
Отдел продаж компании "ОКНА ДВЕРИ СТОЛИЦЫ"


14.09.2011 14:34

Вернуться назад | Читать все новости

Error: Cache dir: Permission denied!

Site - webfabrika ????.ua - ???????????? ??????????? ????, ??????, ??????????, ??????? ??????? ??????? ? ????? ?? ?????? ????? ?????????? ??????? ??????????? ????????????
   
 
????????? ????? ????   ???? ??????