автоматический газовый водонагреватель приобрести недорого на сайте 
Ждем вас по адресу:

 
Салон-магазин "Окна Двери Столицы" 
г. Киев, Харьковское шоссе, 56 
тел/факс (044) 537-34-21  
моб. (067) 657-05-44
моб. (067) 231-26-85 
Время работы: Пн-Сб 10.00 -18.00
          По вопросам согласования- без выходных
 
       userfiles/DSC05294.JPG                   userfiles/DSC05299.JPG                userfiles/DSC05287(2).jpg

 Новости сайта

АКЦІЯ!!! -10% дерев'яне вікно

Чому дерев'яне вікно краще пластикового?
Пластикові вікна, дерев'яні, дерев'яно алюмінієві - технології, вартість, подібності та відмінності, переваги та недоліки. 

Дерев'яні вікна виробляються з екологічно чистого, натурального матеріалу - деревного масиву.

Чому дерев'яне вікно краще? Воно має високу міцність, низькою провідний, високими пилезащитнимі характеристиками. Дерев'яні вікна краще адаптовані до суворих кліматичних умов Росії, і найголовніше - не завдають шкоди людському організму. ПВХ реагує на зниження температури, значно збільшується крихкість матеріалу.

Під час процесу виробництва ПВХ виділяється тепло, тому щоб уникнути небезпека терморазложенія в ПВХ додається спеціальний стабілізатор, зміцнюючий ПВХ захисною оболонкою. У переважній більшості ПВХ - профілів, що виробляються в даний час, як стабілізатор використовується сполуки свинцю, металу, небезпечного для людського здоров'я. Більш дорогі пластикові вікна виробляються з поліпшеним технологіям, які використовують більш чисті і безпечні для людини стабілізатори на основі кальцію і цинку. Така технологія дорожча, що неодмінно призводить до подорожчання ПВХ-профілю, але і більш екологічно чиста.

Купуючи одяг, ми звертаємо увагу з якого матеріалу вона виготовлена, віддаючи перевагу натуральному шовку, бавовна, шерсть. Ми воліємо є з порцеляни, глиняного посуду, а не з пластикової, хоча вона і дешевше. Купуючи дерев'яне вікно, ви не тільки прикрашаєте своє житло естетичним предметом з натурального дерева, що зберігає тепло вашого Будинку, а й робите внесок у власне здоров'я - річ незрівнянно більш дорогу, ніж будь-яке вікно. 

 Ми пропонуємо вітчизняні  дерев'яні вікна від кращих виробників, виготовлені з таких порід дерева:
Вікна з сосни

 Сосна - тепла деревина. Будучи вічно зеленою, символізує безсмертя, оберігає від зла. У Китаї Сосна вважається символом довголіття, мужності, вірності, стійкості у важких обставинах. Сосна - символ світла. У темряві сосна виглядає світліше інших дерев.
Дерев'яні вікна з сосни займають найбільш вдалу нішу ринку у відношенні ціна / якість. Вибираючи екологічні, ергономічні і недорогі дерев'яні вікна з сосни , Ви витратите трохи більше ніж на пластикові вікна, але придбаєте значно більше - перш за все, натуральний і абсолютно нешкідливий для здоров'я матеріал.


Вікна з дуба

Дуб - символ довголіття, мудрості, сили і витривалості. Крім красивої текстури і кольору, дуб має досить високими показниками міцності. Дуб - порода помірно тверда, тому його зносостійкість (стираність) в 2-2,5 рази вище, ніж у сосни. Здатність утримувати кріплення (цвяхи, шурупи) вище ніж у сосни, в 2-2,5 рази. Деревина дуба стійка до біологічного впливу (ураження грибами).
Дерев'яні вікна з дуба - незвичайно міцний, довголітній продукт. Текстура і фактура цієї деревини незвичайна і благородна, без всяких сумнівів елітні дерев'яні вікна з дуба стануть прикрасою Вашого будинку.
 


14.09.2011 14:40

Вернуться назад | Читать все новости

Error: Cache dir: Permission denied!

Site - webfabrika ????.ua - ???????????? ??????????? ????, ??????, ??????????, ??????? ??????? ??????? ? ????? ?? ?????? ????? ?????????? ??????? ??????????? ????????????
   
 
????????? ????? ????   ???? ??????